DOSTAWA

Dbamy o to, aby Twoja przesyłka dotarła do celu bezpiecznie!


Kiedy otrzymam zamówienie?

Wysyłki zamówienia dokonujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym (1 dzień roboczy). Niektóre z naszych produktów są od razu gotowe do wysyłki, a inne szyjemy za każdym razem po złożeniu zamówienia. Maksymalny czas realizacji wynosi 10 dni roboczych. Przy każdym produkcie podany jest szacowany termin wysyłki zamówienia.

Staramy się na bieżąco informować Cię mailowo o statusie realizacji zamówienia. Wyślemy Ci informację o przyjęciu zamówienia do realizacji, o zaksięgowaniu płatności i wysyłce zamówienia. Zdarza się, że nasze maile trafiają do folderu SPAM (w zależności od Twojego serwera pocztowego). Jeśli nie dostaniesz od nas potwierdzenia złożenia zamówienia, sprawdź folder SPAM i daj nam znać, jeśli nie docierają do Ciebie nasze wiadomości.

Po wysłaniu przez nas zamówienia, zazwyczaj następnego dnia roboczego jest już na miejscu. Ostatecznie termin dostarczenia przesyłki zależy od lokalizacji i wybranej formy dostawy.


Jakie są formy dostawy?

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem:

  • kuriera DPD albo
  • InPost Paczkomaty.

 


Jakie są koszty wysyłki?

Koszty wysyłki:

  • kurier DPD: 20,00 PLN,
  • Inpost Paczkomaty: 17,00 PLN.

Przy zamówieniach powyżej 399 zł na terenie Polski przesyłka jest darmowa.


Czy wysyłacie zamówienia do innych krajów?

Oczywiście. Najczęściej korzystamy w tym zakresie z kuriera DPD lub GLS.

W przypadku wysyłki poza granicę kraju koszt transportu ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia. Skontaktuj się z nami, by ustalić koszt przesyłki do Ciebie.


W razie wszelkich pytań lub wątpliwości w kwestii kosztów wysyłki lub czasu realizacji zamówienia, proszę o kontakt.