REKLAMACJE I ZWROTY

REKLAMACJA PRODUKTU

Ponosimy odpowiedzialność w przypadku wystąpienia wad produktów. Reklamację dotyczącą wad produktów można składać w ciągu 2 lat od daty zakupu.

Produkty kupione w A kuku to ja! możesz reklamować poprzez odesłanie produktu/-ów przesyłką opłaconą z góry na poniższy adres:

A KUKU TO JA Jolanta Klimowicz
ul. Derdowskiego 18
78-400 Szczecinek

W ciągu 14 dni po otrzymaniu przez nas paczki rozpatrzymy reklamację i przekażemy Ci informację zwrotną. Jeśli reklamacja zostanie uznana otrzymasz zwrot należności za produkt/-y na wskazane konto bankowe.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY SPRZEDAŻY

Masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, konieczne jest poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w formie jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismem wysłanym pocztą tradycyjną na adres A KUKU TO JA Jolanta Klimowicz, ul. Derdowskiego 18, 78-400 Szczecinek lub pocztą elektroniczną na adres kontakt@akukutoja.pl). Jeżeli poinformujesz nas o swojej decyzji za pośrednictwem poczty elektronicznej, niezwłocznie prześlemy potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Możesz skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór dostępny jest na stronie internetowej Sklepu w zakładce “REKLAMACJE” (pobierz: wzór odstąpienia od umowy).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy wysłanie informacji dotyczącej wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Państwu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez A kuku to ja) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać zamówienie na adres:

A KUKU TO JA Jolanta Klimowicz,
ul. Derdowskiego 18,
78-400 Szczecinek

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.