NAJCZĘSTSZE PYTANIA (FAQ)

Marzy mi się wyprawka dla maluszka uszyta w całości z jednego materiału, a na stronie dostępna jest tylko pościel. Uszyjecie?

Uszyjemy! Na co dzień mamy do czynienia z ogromnym zapleczem materiałów i nie sposób, by wszystkie były jednocześnie dostępne w różnych opcjach. Jeżeli zależy Ci np. na ochraniaczu do łóżeczka, koszu na zabawki i macie do przewijania w tym samym wzorze lub kolorze, jak wybrana pościel, napisz nam o tym! Z przyjemnością uszyjemy ją dla Ciebie.

Potrzebuję innego rozmiaru pościeli, niż opcja dostępna w sklepie. Uszyjecie?

Uszyjemy, uszyjemy. Napisz nam, jaki rozmiar potrzebujesz (pościeli i poduszek) i jaki materiał/wzór wybrałaś. Sprawdzimy, czy wybrany materiał będzie pasował na wybrany rozmiar i podamy Ci pełny koszt kompletu w tym rozmiarze.

Chcę zamówić pościel z dwiema poduszkami, a na stronie mogę wybrać tylko jedną. Jak domówić drugą?

Dostępne opcje pozwalają na zamówienie pościeli tylko z jedną poduszką. Dodatkowa poduszka zostanie uszyta na Twoje zamówienie. Napisz nam o tym i podaj rozmiar poduszki, uszyjemy ją dla Ciebie.

Czy mogę domówić dodatkowe produkty do złożonego zamówienia?

To zależy na jakim etapie realizacji zamówienia jesteśmy. Jeżeli jeszcze go nie wysłaliśmy, możesz złożyć dodatkowe zamówienie i wybrać opcję odbioru osobistego. W tej sposób nie zapłacisz dodatkowo za przesyłkę, a my dorzucimy wybrane produkty do zamówienia, które jest już w toku. Zwracamy przy tym uwagę, że w przypadku domówienia produktu, który musimy uszyć, czas realizacji łącznego zamówienia może ulec wydłużeniu.