O FABRYCE

Black & White Factory ma przyjemność powitać Cię w krainie dekoracyjnych inspiracji!

Zawsze lubiłam tworzyć coś z niczego i właśnie z niczego powstał mój sklep. Od nie-pamiętam-kiedy pasjonowałam się robótkami ręcznymi – szydełkowałam, haftowałam, malowałam, a przede wszystkim uwielbiałam zmieniać oblicze swoich wnętrz. Do dzisiaj co jakiś czas lubię poprzestawiać sobie meble, odnowić stare szafki i nadać im nowy wygląd. Czasem pijąc kawę, wpadnę nagle na pomysł przemalowania ścian w jednym pokoju (np. z białych na czarne) – kawa pozostaje niedopita, a ja już macham pędzlem.

Kiedy moje dzieci rozeszły się swoimi drogami, zaczęłam szyć dla nich poduszki, pościele, robiłam decoupage’owe pudełka i inne rzeczy ładne, a czasem zupełnie niepotrzebne. Moja córka w końcu zauważyła, że jej dziecięcy pokój stał się swego rodzaju magazynem i zainspirowała mnie do sprzedaży stworzonych przeze mnie rzeczy, których ani ona ani ja nie miałyśmy już gdzie przechowywać. Zbudowałam swoją firmę, założyłam bloga i otworzyłam sklep internetowy. Po krótkim czasie okazało się, że moje produkty faktycznie mogą się podobać i tym sposobem sklep działa do dzisiaj, a co więcej – dalej się rozwija! Nabrałam inspiracji, by szyć nie tylko poduszki, ale też lalki, przytulanki, girlandy, koszyki i tworzyć notesy metodą scrapbookingu.

Wszystkie rzeczy, które znajdują się w ofercie mojego sklepu, zostały stworzone z pasją. Pomysł na nie powstaje w mojej głowie przy kawie, w pracy, na zakupach, na grillu u znajomych i pozostaje w niej aż do momentu, kiedy zasiądę przed stołem z igłą i nitką w ręce. Praca nad realizacją tych projektów jest dla mnie satysfakcjonująca na każdym etapie i staram się dołożyć największej staranności, by realny produkt odzwierciedlał wszystkie moje zamysły, a jednocześnie był czyimś spełnieniem marzeń. W ofercie sklepu nie ma rzeczy, w którą nie wierzę. Staram się, by każda rzecz była dopracowana w 100%. Jestem nadal małym sklepem, który prowadzę po godzinach swojej pracy. Mimo iż nie mam bezpośredniego przekierowania na stronę Twojego banku, by zrobić przelew za zakupy ani nie posiadam atrakcyjnej umowy na stałe wysyłki pocztą kurierską, mam nadzieję, że docenisz moją pracę i zdecydujesz się na zakup.

Największą radość w mojej pracy sprawia mi myśl, że być może konkretna rzecz, którą właśnie tworzę, komuś się spodoba i pewnego dnia znajdzie swoje miejsce w domu i w sercu nowego właściciela :-)

Największą wartością dla mnie jesteś Ty, mój drogi Kliencie i mam nadzieję, że znajdziesz w moim sklepie coś stworzonego właśnie dla Ciebie! Dziękuję za poświęcenie czasu i odwiedzenie mojego sklepu! :-)


Dane rejestrowe:

BLACK AND WHITE FACTORY Jolanta Klimowicz

ul. Derdowskiego 18

78-400 Szczecinek

NIP: 6731222474

REGON: 321544160